Explore the blog
21 juuni 2019

Selle kevade viimased tegemised!

Täna algas suvi, aga eile käisin oma noorema tütre Kutsekeskooli(gümnaasiumi)lõpukatusel. Ütlen kohe ära, et väga kuum ilm oli. Aktus toimus teise korruse saalis ja kõigile külalistele küll istekohti ei jätkunud. Me jäime natuke hiljaks ja seetõttu pidime leppima seismisega, ehk sellega, mis on. Aga see polegi oluline. Oluline ja tähtis oli tütre lõpuaktusel kohal olla. Ta juba vaataski sealt oma kursuse pingirealt ärevalt sissepääsu poole ja kui meid märkas, siis muutus kohe rõõmsamaks. Tema tuli ju kohale Kesk-Eestist ja meie Võrust!
Kui nüüd tahate minu riietuse mittesobivuse kallal võtta, siis ütlen vaid seda, et ma ei ole kleidiinimene ja kuigi mul oli üks kleit, mille just selle sündmuse jaoks tellisin, siis kleiti kätte saades selgus, et see on liiga pikk isegi minu, 174cm pikkuse naisterahva jaoks. Kleiti lühemaks teha ei olnud enam aega. Nii ma siis paningi selga retuusid ja tuunika, mis on minu jaoks kõige eelistatuim riietus.
Igatahes olen ma väga õnnelik, et mu pesamuna lõpetas gümnaasiumi. Nüüd on aega edasisi plaane teha. Ja neid ta juba mõttes teebki.
***** 
Täna käisin kassiga antibiootikumisüstil ja peale jaanipühi, 26. juunil on lõikus. Loodetavasti läheb see edukalt. Jaanideks mul isiklikult plaane pole. Kui nüüd midagi erilist ette ei tule, siis olen jaanide ajal meelsasti üksi kodus. Need viimased päevad rahmeldamist on päris väsitavad olnud ja ma kas magan ööund 10 tundi, või tukastan paar tundi päeval. Täna näiteks magasin lõunaund umbes 2 tundi. Meil Võrus oli hommikul ka vihmasabin, mis tegi mu veel unisemaks. Hommikul kassiga kliinikus käieski tibutas vihma. Õnneks ei pidanud ma täna enam tagasi minema, kassi transpordipuuri tagasi viima. Kliinikust öeldi, et nad saavad hakkama ja tulgu ma siis 26. juunil, nagu kokkulepe on.
Lõpetuseks üks fb. test, millega ma jälle täielikult nõus ei ole.

Would you like to comment?

See on minu veebipäevik, kus avaldan oma mõtteid ja tegemisi. Tagasiside on alati oodatud, kuid jätan endale õiguse ebaviisakad kommentaarid kustutada.